Na skróty


Jesteś 154820 naszym gościem

Stowarzyszenie Sympatyków Dziennikarstwa Młodzieżowego
Pracownia RTV

Przez osiemnaście lat rozmaitymi drogami; lądem, wodą i powietrzem, za pośrednictwem różnych towarzystw, instytucji, osób prywatnych i duchownych POD WIATR docierał do odległych o tysiące mil od Kraju środowisk młodzieży polskiej. W grudniu 2011 roku ukazał się po raz ostatni jako dwumiesięcznik w wersji drukowanej.

Gdybyśmy połączyli w jedną linię drogi wiodące nasze czasopismo po światowych szlakach, to stanęlibyśmy na Księżycu. Polacy są wszędzie – POD WIATR chciał być tam, gdzie oni. I nadal chce być podejmując wyzwanie czasu jakim jest Internet. Od lutego 2012 roku kontynuuje swoją historię na domenie www.podwiatr.pl z nadzieją, że i tą drogą zyska Przyjaciół i sympatię Czytelników.

Jeżeli Ty, nasz młody Czytelniku, czytając POD WIATR gdzieś daleko od Ojczyzny, odczuwasz pragnienie podzielenia się z nami swoją radością, smutkiem, sukcesem lub porażką - napisz do nas. Opowiedz o swoim życiu, pasjach, swoich tęsknotach i marzeniach. Przyślij swój wiersz, rysunek, opowiadanie. Twoją twórczość, opinię, komentarz i refleksję poznają Rodacy wszędzie tam, gdzie sięga Internet i polska mowa.

Jeżeli znasz miejsca, które pomogły Ci poznać naszą dawną przeszłość, jeżeli gdzieś obok Ciebie znajdują się ślady naszych wspólnych praojców - opowiedz nam o nich. Napisz. Będziesz z nami a my - z Tobą!

Nasz adres:

www.podwiatr.pl
e-mail: podwiatr93@wp.pl
POD WIATR.pl
85-099 Bydgoszcz 23
skrytka pocztowa 49
Polska